Specjalistyczna praktyka okulistyczna Visumedica
01 Start
02 Oferta
03 Zespół
04 Galeria
05 Kontakt

O nas

Poradnia Okulistyczna Visumedica w Gdańsku Wrzeszczu to rozwinięcie istniejących od wielu lat w tej dzielnicy Gdańska specjalistycznych praktyk okulistycznych małżeństwa lekarzy okulistów dr n. med. Jana Staniewicza (od 1999 roku) i dr n. med. Agnieszki Staniewicz-Panasik (od 2006 roku).

Specjalistyczna praktyka okulistyczna Visumedica

Zarówno mąż jak i ja mamy w Gdyni duże placówki medyczne, które każdy z nas rozwija ze swoimi wspólnikami. Razem mieliśmy tylko mały gabinet przy ul. Uphagena 8 we Wrzeszczu. Nasi gdańscy pacjenci, a zebrało się ich przez lata bardzo wielu, nie mieli dostępu do całej gamy możliwości leczniczych, które udostępniliśmy w Gdyni.

Od dawna więc marzyłam, by stworzyć coś rodzinnego, wspólnie z moim mężem, gdzie zarówno pacjenci i ich rodziny, jak też lekarze i współpracownicy będą się czuli jak wśród przyjaciół. Dlatego postanowiłam poszerzyć nasz gabinet i stworzyliśmy Poradnię Okulistyczną Visumedica. Znajdziecie tu Państwo nie tylko fachową pomoc lekarską wspartą nowoczesnym sprzętem, ale też przyjazną i rodzinną atmosferę.

– dr n. med. Agnieszka Staniewicz-Panasik

Specjalistyczna praktyka okulistyczna Visumedica

Do współpracy zaprosiliśmy nie tylko dobrych specjalistów, ale takich, których znamy osobiście i wiemy, że są empatycznymi ludźmi gotowymi nieść pomoc pacjentom w każdych okolicznościach.

Oczywiście doceniamy ich dużą wiedzę i umiejętności lekarskie oraz profesjonalne podejście do pacjentów, ale ważne dla nas jest to, że ich również lubimy. Mamy nadzieję, że także Państwo polubicie cały nasz zespół i Poradnię Visumedica.

– dr n. med. Jan Staniewicz

Specjalistyczna praktyka okulistyczna Visumedica

Cieszymy się, że razem możemy ofiarować Państwu nową jakość na okulistycznej mapie Gdańska. Chcemy łączyć lekarski profesjonalizm z ludzką życzliwością, nowoczesny sprzęt z ciekawym wnętrzem poradni, a Państwa niepokój, problemy i oczekiwania z naszą empatią, wiedzą i nowoczesną techniką.

Mamy nadzieję, że Visumedica stanie się miejscem, gdzie z przyjemnością będziemy się wspólnie spotykać by rozwiązywać te mniejsze i te duże problemy Państwa oczu.

– zespół Poradni Visumedica

zamknij
Specjalistyczna praktyka okulistyczna Visumedica